נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

צימרים בדרום עם בריכה

צימרים בדרום עם בריכה


זה כבר כמה וכמה שנים שהנופשים הישראלים אינם מסתפקים עוד בצימרים כמו שהם, אלא רוצים ערך מוסף למקום הנופש שלהם. צימרים עם בריכה הפכו בשנים האחרונות למאד פופולאריים בקרב הנופשים ועם הביקוש הגיע גם ההיצע. כיום ניתן למצוא צימרים בדרום עם בריכה ויש גם צימרים בדרום עם בריכה מחוממת לחורף.

צימרים עם בריכה לכל המשפחה
משפחות רבות מעדיפות צימרים בדרום עם בריכה מכיוון שבצורה זו תמיד יש לילדים עיסוק והשאלה הנצחית "מתי חוזרים הביתה" לא נשמעת במהלך החופשה. צימרים עם בריכה נחשבים לצימרים יוקרתיים ויש שני סוגים של צימרים כאלה. יש צימרים עם בריכה פרטית שהיא של הצימר הספציפי בלבד, ויש צימרים עם בריכה משותפת. כלומר, שאתם מתחלקים בבריכה עם עד כמה משפחות של נופשים.

צימרים למשפחות בנופש משותף
יש צימרים בדרום שמתאימים לנופש של כמה משפחות יחד. צימרים אלה ממוקמים במתחם אחד שמציע לכולם גם בריכת שחייה וג'קוזי גדול ועוד מתקנים ומשחקים בחצר. במתחם תוכלו למצוא גם מרפסת אוכל גדולה ומוצלת הממוקמת מתחת לפרגולה עם צמחייה ירוקה, פינת מנגל מאובזרת ומוכנה לעבודה, ריהוט גן יפה ונוח וכיוצא באלה. בתוך צימר כזה תמצאו מטבחון מאובזר, מערכת שמע משוכללת וטלויזיה בכבלים עם מסך LCD. גם חיבור לאינטרנט יש בצימרים ואפשרות להוספת מיטות בהתאם למספר הילדים שלכם.
צימרים לפי שעה בדרום
צימרים עם בריכה גם בחורף
צימרים בדרום מאד מבוקשים גם בעונת החורף. מזג האוויר הנוח רוב ימי החורף והיכולת לצאת לטיולים או ליהנות מבריכה הופך את הצימרים למבוקשים גם בעונה זו. אך לעומת עונת הקיץ או החגים, צימרים בדרום בחורף זולים יותר במחיר מאשר צימרים בעונת הקיץ או החגים וכך אתם יכולים להוזיל את מחיר החופשה המשפחתית באופן משמעותי. 

קרא עוד...